Виробництво ЧПУ станківНаша компанія пропонує станки з числово-програмних управлінням (ЧПУ) власного виробництва під індивідуальні потреби замовника та індивідуальну конфігурацію.  Ми знаємо не тільки як зробити станок ЧПУ, але і як зробити його максимально ефективним і надійним. Виконуючи постійні модернізації систем управління ЧПУ та ремонтуючи недоліки та прорахунки інших виробників, ми вжили всіх зусиль, щоб уникнути існуючих проблем в наших станках ЧПУ.

В нашій роботі ми глибоко аналізуємо наявні системи управління, механічну та електричну частину станка, потреби замовника та виходячи із цього пропонуємо оптимальне рішення, яке є найкращим по  фінансовій, технічній та довгостроковій експлуатації станка. За потреби, замовника, ми пишемо постпроцессор для PowerMill або ArtCam під кожен станок, що значно прискорює написання складних виконавчих програм.

Ми пропонуємо:
- фрезерні станки ЧПУ на 3, 4 та 5 робочих осей;
- плазменні станки ЧПУ;
- лазерні станки ЧПУ;
- гравіювальні станки ЧПУ;
- розкрійні станки ЧПУ.
І все це в Іршаві, Закарпатська обл.

У результаті співпраці із нами ви отримуєте такі переваги:
- надійну та гнучку систему управління;
- глибокий досвід в експлуатації станків ЧПУ, перевірений часом - ми вміємо вчитися на чужих помилках;
- гарантійний сервіс та технічну підтримку;
-         опцію установки вакуумного стола;
- опцію автозаміни інструмента;
-         від 3-х до 12-ти одночасно працюючих робочих осей!
- можливість побудови системи управління із використанням силової електроніки та двигунів, що вже встановлені у шафі управління;
- можливість створення управляючих програм із використанням сучасної CAM системи PowerMill;
-        ви не купуєте кота в мішку, перед виробництво станка ми обов'язково показуємо модель кінцевого виробу, тому ви завжди можете внести свої зауваження в процес роботи;
-        і саме головне - НАВЧАННЯ РОБОТИ НА СТАНКУ ЗА НАШ РАХУНОК!  Ви не тратите свій дорогоцінний час та не несете додаткових витрат на те, щоб почати працювати вже з першого дня, поставки обладнання.

Ознайомитися із виконаними проектами.