Якщо часто ламається станок і часті простої промислового обладнання, тоді варто задуматися над якісним його ремонтом або повною заміною системи автоматики на нову.

Випадіння складової частини із технологічного процесу виробництва - зупинка станка із автоматичним управлінням, що виконує важливу проміжну і основну функцію у виготовленні продукції, -різко затримує вихід продукції, а то і зовсім його зупиняє. Роботи по ліквідації такої аварії одразу покладають на штатний склад - виробничих електриків. Але висока складність автоматики і не відповідність кваліфікації та досвіду співробітників, не тільки затримують вирішення проблеми, але і значно її погіршують. Спроби по заміні зламаного вузла на аналогічну рідну частину, якої часто «немає на українському ринку і потрібно її імпортувати», тягнуть за собою додаткові серйозні затримки та значні збитки. Такі проблеми не помітні неозброєним оком і виявити їх неспеціалісту практично неможливо. Більше того, часто електроніка для введення в експлуатацію потребує додаткової настройки, і для нормальної її роботи простою заміною не обійтися.
Наша компанія має великий досвід в ремонті електроніки та автоматики станків.
Ми пропонуємо такі послуги:
- Ремонт автоматики станків
- Капітальний ремонт автоматики станків
- Ремонт станків з ЧПУ
- Модернізація старих станків ЧПУ
- Допомога у виборі БУ промислового обладнання
- Монтаж, установка і наладка промислового обладнання та станків
Для нас ремонт обладнання є першочерговою пріоритетною задачею, так як ми розуміємо всю важливість швидкого відновлення процесу виробництва. Тому наші спеціалісти негайно виїзжають на виклик, діагностують поломку та відновлюють роботу станка.
Ми виконуємо ремонт як деревообробних станків, так і пакетувальних машин, конвеєрних ліній та іншого автоматизованого обладнання.
Також ми виконуємо ремонт електроніки станка:
- ремонт інвертора та драйвера серводвигуна
- ремонт програмованого логічного контролера
- іншої електроніки.
Ми виконуємо ремонт промислового обладнання в Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Хмельницькій та інших областях.

Детальніше із нашими проектами можна ознайомитися у розділі Виконані проекти.
Задати запитання або відправити запит можна у розділі Контакти.