Розділ - Щити автоматичного включення резерву

Щит автоматичного включення резерву (АВР) призначено для автоматичного відновлення електропостачання, шляхом включення додаткового джерела живлення: дизель генератора, вводу резервного трансформатора від іншої високовольтної електромережі.

Щити АВР буваю:
- для двох вводів - коли включається або один ввід або резервуючи, при цьому ввід 2 має другорядний пріоритет і відключиться при появі живлення на першому вводі. Найчастіше така схема використовується для резервування з допомогою дизель генератора. При цьому резервуючи ввід може включатися з запізненням для легкого старту дизель генератора.

- для двох вводів із секціонуванням - схема використовується на трансформаторних підстанціях де встановлено два високовольтних трансформатора. При цьому два ввода включені постійно, а при зникненні нормального живлення на одному із вводів, включається секційний автомат, що переводить живлення від одного трансформатора на дві секції. Після відновлення нормального живлення на одному із вводів, секційний автомат відключається і підключається основний трансформатор.

- для трьох вводів із секціонуванням - де використовуються два вводи від високовольтних трансформаторів та ввід від дизель-генератора, який підключається при зникненні нормального живлення на двох вводах.

При виході параметрів за задані умови виконується переключення на резервний ввід:
- при перевищенні лінійної напруги >1,3 Uном;
- при зниженні лінійної напруги <0,8 Uном;
- при асиметрії фаз >30% (коли асинхронні двигуни починають виходити із ладу);
- при зміні порядка чергування фаз;
- при обриві одної чи двох фаз.

Всі щити індивідуальні і виготовляються під замовлення. Час виготовлення залежить від проекту і складає від 2 тижнів до 3 місяців.
Співпрацюємо із виробниками обладнання Siemens, ETI, Eaton, ABB, Moeller, IEK та іншими.

Детальніше із нашими проектами можна ознайомитися у розділі Виконані проекти.
Задати запитання або відправити запит можна у розділі Контакти.