Шліфування та полірування каменя - це найбільш рутинна та відповідальна частина у камнеоброці, від якої залежить майбутній добробут та розвиток підприємства.

Ми розробили таку шафу управління станком для шліфування/полірування каменю, який по-перемінно працює у двох напрямках, що дає рівномірний та гладкий блиск кам'яної плити.

Коли вже щит поклеєно, його потрібно скласти на палети і відвантажити...

Ремонт Advanced Fetal Monitoring System BFM800

Fetal Monitoring System BFM800 (англ. - система моніторингу плоду) - це медичне обладнання, що широко застосовується в пологових відділеннях і призначене для прослуховування та вимірювання серцебиття дитини в утробі матері перед народження.

Проведені роботи по повній автоматизації пили для порізки каменю на сляби.

Murgessi - часть линии выравнивания листа

Виконано ремонт автоматизованої листозгинальної лінії MURGESI (Італія)

SoftStart of Water Pumps
 
Задача: 
Запустити три насоса по 18кВт без гідроударів і провалів мережі та обмеженим бютжетом (без використання перетворювачів частоти).
Управління суміжним обладнанням:
- упраління нагрівом та температурою води
- упрваління рівнем води в резервуарах.

Від того як автоматизувати об'єкт, залежить подальша ефективність його використання. Ми постаралися підійти до цієї справи обдумуючи кожен крок і створити по справжньому "інтелектуальну" автоматику, яка не тільки вміє виконувати якісь певні задані процеси, такі як наприклад переходити з одного місця в інше чи щось обробляти. Але поєднати всі її механізми в єдиний організм, де контроллер (інтелект) отримує інформацію від всіх своїх виконавчих пристроїв (органів) всю важливу інформацію:

Встановлено систему з числово-програмного управління (ЧПУ) на металообробний фрезерний станок із 3-ма осями.