Сушильна камера для деревини

Поставка та підключення силової шафи сушильної камери для автоматики Горлуш-Ко

Розроблена та підключена силова шафа сушильної камери для автоматизованого комплексу МБУ-011 виробництва Горлуш-Ко у Закарпатській області.

Дана силова шафа живить 4 вентилятора, що управляються одним частотним перетворювачем.   

Для управління швидкістю вентиляторів сушильної камери може використовуватися як частотний перетворювач так і пристрій плавного пуску. Останній варіант буде значно дешевшим, так як один пристрій плавного пуску, номіналом потужності в один вентилятор може послідовно запустити всі вентилятори. Також швидкість потоком може регулюватися дискретно - відключенням деяких вентиляторів. Чого не можна сказати про частотний перетворювач, потужність якого повина дорівнювати сумарній потужності всіх вентиляторів, що значно підвищує ціну кінцевої установки при тому ж самому результаті. 

У  нас є рішення для сушильних камер як для чатотного управління так і для пристроїв плавного пуску. Нажаль всі сушильні камери дуже індивідуальні, і для підрахунку вартості шафи, потрібно мати на увазі багато факторів, як наприклад: кількість та потужність вентиляторів, потужність допоміжного обладнання насосів та зволоження. 

Для розрахунку вашої системи управління пишіть нам на пошту у розділі "Контакти".