Automation of industrie

Зробіть вашу систему автоматики надійною у експлуатації та зведіть простої у результаті виходу автоматики із ладу до мінімума...

Чи не кожен власник підприємства, головний інженер чи економіст - задавалися запитанням як порахувати реальну вартість одиниці виготовлюваної продукції? Чи яка продуктивність його виробництва? Скільки реально одиниць продукції можна виготовити за місяць? Яке обладнання перевантажене? Яке обладнання недовантажене? Це все запитання, які відносяться до сфери економіки і ведення статистики на підприємстві. На середньостатистичному виробництві, де частина роботи виконується на механізованому обладнанні, дати відповідь на такі запитання не так вже і легко. Треба буквально стояти над головою у працівника із секундоміром та блокнотиком і все записувати; і так біля кожного станочка на виробництві; і кожного разу, коли щось змінюється в технологічному процесі.

А тепер уявіть собі кімнату, де на моніторі відображається все обладнання вашого підприємства і біля кожного станочка написано: продуктивність стільки-то одиниць за день, завантаженість стільки-то відсотків на добу, завантаженість минулого місяця, і т.д. і т.п. Скажете ДОРОГО!!! Ну тоді просто уявіть собі ваші станочки, станки, механізми, у яких у кожного стоїть маленький контролер, який управляє роботою цього станочка і на додачу до всього рахує продуктивність, завантаженість в цьому і минулому місяці, чи ще будь-що, чого тільки забажає ваша уява і потреба виробництва.
Дехто може сказати, що це фантастика, але насправді такі задачі вирішуються з допомогою сучасної автоматизації, яку пропонує Закарпаття Автоматика.
Ми живемо в час автоматизованих технологій, де від мультиварки на кухні до промислових машин на виробництві все стає автоматичним. В даний час обробна промисловість по максимуму використовує потенціал сучасних технологій, все більше використовуючи у виробництві станки з числовопрограмним управлінням (ЧПУ), роботи-маніпулятори, чи автоматизацію на базі програмованих контролерів, які здатні виконувати складну роботу з високою точністю та швидкістю.
При переході на повну автоматизацію  виробництва (англ. Totaly Integrated Automation), підприємство отримує такі переваги:
Висока продуктивність: у творчості та прийнятті рішень, людині немає рівних, але коли потрібно виконувати повторювані операції та в заданій послідовності, то таку роботу в рази ефективніше виконує автоматизоване обладнання.

Висока гнучкість: людина може виконувати роботу достатньо точно, але для цього потрібно тренувати людину, та і «людський фактор» ніхто не відміняв, де на протязі роботи завжди можливі якісь помилки. Автоматизованій машині  потрібен лише правильно складений технологічний процес, який машина виконує в рази швидше, ніж людина. Також при зміні алгоритмів легко додавати нові операції, що дає високу гнучкість в роботі. Працівник же, як правило будь-які зміни зустрічає важко і не може швидко влитися в новий технологічний процес виробництва.
Безпека людини: висока гнучкість і збільшення обсягів виробництва допомагають отримати величезні прибутки, але найважливішим пріоритетом є безпека. Тому автоматизація націлена на виконання всієї небезпечної роботи замість людини, знижуючи всі можливі небезпеки праці, надмірні фізичні перевантаження, забрудненість повітря, екстремальні температури.

Підвищена ефективність
: велика продуктивність, висока точність, менша кількість персоналу, ведення статистики та обліку виробництва - це все синоніми автоматизації, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень, і збирає дані в режимі реального часу для поліпшення роботи, ведення статистики і обліку.

Якість виробництва:
 автоматизація допомагає поліпшити якість вихідної продукції на виробництві, що збільшує її конкурентність.
Закарпаття Автоматика надає послуги з модернізації автоматики вашого обладнання так, що ви зможете не тільки використовувати його на повну, але і завжди триматимете «руку на пульсі вашого виробництва»

Детальніше із нашими проектами можна ознайомитися у розділі Виконані проекти.
Задати запитання або відправити запит можна у розділі Контакти.