Модернізація системи управління старого станка BIESSE 346 під потреби камнеобробної промисловості.

ЗАК Автоматика провела ряд робіт по модернізації знятого із виробництва застарілого ЧПУ станка та розробила автоматизовану систему управління силовими приводами для потреб камнеобробної промисловості.

Спеціалізований інтерфейс оператора розроблений для полегшення управління станком та максимальної гнучкості при обробці каменя різноманітних розмірів.

При включенні станка, оператор виставляє ширину та довжину каменя, який хоче порізати. Торкається пилою до бетонного стола для отримання точної відстані до стола, що допомагає порізати камінь не пошкодивши сам стіл. Точність позиціонування данного станка складає 0.01мм, що не може бути досягнута іншими системами управління тільки як ЧПУ. Звичайно, товщина пропила каменя теж грає роль і постійно змінюється - її параметри теж можна коригувати, але те, що на протязі дня або тижня ви будете виготовляти обсолютно однакові деталі для кам'яних підвідконників або заборів-городин - гаранотована.

Пила автоматично ріже камінь із чотирьох сторін: зліва, справа, зверху та знизу. Система управління знає, в якому положенні знаходиться пила і точно коригує свої координати при повороті пили. Також якщо із одного каменя потрібно отримати декілька каменів - оператору просто потрібно виставити кількість каменів для порізки на товщину чи на ширину.

Система управління не залишилася і без захистів від аварійних ситуацій: 

  • захист від перевантаження пили;
  • захист від неправильного повороту чи заклинювання фрези;
  • захист від втрати координат станка;
  • та інші захисти допоможуть в надійно експлуатувати даний виріб.

ЗАК Автоматика постійно розвавається і старається не стояти на місці, ми постійно обновлюємо наші технології і системи управління стають все більше інтелектуальні.

Замовити автоматику для ваших потреб можна написавши нам на пошту або подзвонивши по телефону у розділі  Контакти.

Відео роботи даного станка можна подивитися прямо зараз.